CL4424-100-485
Laird TechnologiesLaird Technologies
CL4424-100-485 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CL4424-100-485
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena TXRX 2.4GHZ RS232 100MW W/ANT
Fitxak: 1.CL4424-100-485.pdf2.CL4424-100-485.pdf
  • Mezua
CL4424-100-485ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CL4424-100-485 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena TXRX 2.4GHZ RS232 100MW W/ANT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6643 pcs Datuen fitxa 1.CL4424-100-485.pdf2.CL4424-100-485.pdf
Tentsioa - hornidura 7 V ~ 18 V Series -
sentikortasuna -99dBm Energia - Irteera 100mW
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2 (1 Year) Modulazioa edo protokoloa FHSS, FSK
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Interface RS-485
Funtzio Transceiver Frequency 2.4GHz
Ezaugarriak RS-485 Deskribapen zehatza RF Transceiver 2.4GHz FHSS, FSK RS-485 288kbps