CL4424-100-232-SP
Laird TechnologiesLaird Technologies
CL4424-100-232-SP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CL4424-100-232-SP
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena TXRX 2.4GHZ RS232 100MW W/ANT'S
Fitxak: 1.CL4424-100-232-SP.pdf2.CL4424-100-232-SP.pdf
  • Mezua
CL4424-100-232-SPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CL4424-100-232-SP fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena TXRX 2.4GHZ RS232 100MW W/ANT'S Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5754 pcs Datuen fitxa 1.CL4424-100-232-SP.pdf2.CL4424-100-232-SP.pdf
Tentsioa - hornidura 7 V ~ 18 V Series -
sentikortasuna -99dBm Energia - Irteera 100mW
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2 (1 Year) Modulazioa edo protokoloa FHSS, FSK
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Interface RS-232
Funtzio 2 Transceivers Frequency 2.4GHz
Ezaugarriak 2 ConnexLink RS232 Units Deskribapen zehatza RF 2 Transceivers 2.4GHz FHSS, FSK RS-232 288kbps