4E06AD51K00154
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4E06AD51K00154
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena GK NICU NRS PU V0 TRI
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
636 pcs
  • Mezua
4E06AD51K00154ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4E06AD51K00154 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena GK NICU NRS PU V0 TRI Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 176889 pcs Datuen fitxa
Zabalera 0.394" (10mm) Mota Fabric Over Foam
forma Rectangle Series -
Txapa - Loditasuna - ionikoa -
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material Polyurethane Foam, Nylon Luzera 1.540" (39.12mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 0.315" (8.00mm)