4E06AC51K00047
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4E06AC51K00047
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena GK NICU NRS PU V0 TRI
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1600 pcs
  • Mezua
4E06AC51K00047ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4E06AC51K00047 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena GK NICU NRS PU V0 TRI Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 461491 pcs Datuen fitxa
Zabalera - Mota Fabric Over Foam
forma - Series 51K
Txapa - Loditasuna - ionikoa -
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Luzera 0.470" (11.94mm)