4E06AD51G00632
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4E06AD51G00632
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena GK NICU NRSG PU V0 TRI
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
126 pcs
  • Mezua
4E06AD51G00632ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4E06AD51G00632 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena GK NICU NRSG PU V0 TRI Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 37888 pcs Datuen fitxa
Zabalera 0.394" (10mm) Mota Fabric Over Foam
forma Rectangle Series -
Txapa - Loditasuna - ionikoa -
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material Polyurethane Foam, Nylon Luzera 6.320" (160.53mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 0.315" (8.00mm)
Eranskinaren metodoa Adhesive
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
4E06AD51K00460
4E06AD51K00460
fabrikatzaileak: Laird Technologies
deskribapena: GK NICU NRS PU V0 TRI
Stockean: 42034 pcs
Deskarga:
RFQ
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: MICRO UNIVERSAL CONTACT Z 2.5MM