4D62EC51G01312
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4D62EC51G01312
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena IO NICU NRSG PU V0 REC
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
54 pcs
  • Mezua
4D62EC51G01312ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4D62EC51G01312 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena IO NICU NRSG PU V0 REC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14053 pcs Datuen fitxa
Zabalera - Mota Fabric Over Foam
forma - Series 51G
Txapa - Loditasuna - ionikoa -
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material Polyurethane Foam, Nylon Luzera 13.120" (333.25mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera -
Eranskinaren metodoa Adhesive
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: Laird Technologies
deskribapena: OSTRSD,ECE089 3.0MM