4184AB51K01258
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4184AB51K01258
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena GK NICU NRS PU V0 DSH
Fitxak: 4184AB51K01258.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
158 pcs
  • Mezua
4184AB51K01258ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4184AB51K01258 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena GK NICU NRS PU V0 DSH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 44807 pcs Datuen fitxa 4184AB51K01258.pdf
Zabalera 0.150" (3.80mm) Mota Fabric Over Foam
forma D-Shape Series -
Txapa - Loditasuna - ionikoa -
Tenperatura operatiboa - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Luzera 12.580" (319.53mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 0.059" (1.50mm)