4D62EB51K00156
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4D62EB51K00156
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena IO NICU NRS PU V0 REC
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
410 pcs
  • Mezua
4D62EB51K00156ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4D62EB51K00156 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena IO NICU NRS PU V0 REC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 110453 pcs Datuen fitxa
Zabalera - Mota Fabric Over Foam
forma - Series 51K
Txapa - Loditasuna - ionikoa -
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Luzera 1.560" (39.62mm)