SAN.M13.GLA.6A
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SAN.M13.GLA.6A
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 13POS SOLDER CUP
Fitxak: SAN.M13.GLA.6A.pdf
  • Mezua
SAN.M13.GLA.6Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SAN.M13.GLA.6A fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 13POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2744 pcs Datuen fitxa SAN.M13.GLA.6A.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu M13 Shell Material Sulfone
Shell Amaitu - Series SP
Packaging Bulk Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 170°C Posizio kopurua 13
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 13 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup
Uneko balorazioa 4A Harremanetarako materiala -
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Blue, Gray
Kable irekitzea 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm) Backshell materiala, Plate Sulfone
eskaerak Automotive, Industrial, Medical, Testing Equipment & Measurement
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SAN.M13.GLA.3GZ
SAN.M13.GLA.3GZ
fabrikatzaileak: LEMO
deskribapena: PLUG INLINE
Stockean: 4498 pcs
Deskarga:
RFQ
SAN.M10.GLC.6J
SAN.M10.GLC.6J
fabrikatzaileak: LEMO
deskribapena: PLUG INLINE
Stockean: 4278 pcs
Deskarga:
RFQ
SAN.M13.GLA.6AZ
SAN.M13.GLA.6AZ
deskribapena: CONN PLUG MALE 13POS SOLDER CUP