SAN.M13.GLA.3GZ
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SAN.M13.GLA.3GZ
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena PLUG INLINE
Fitxak:
  • Mezua
SAN.M13.GLA.3GZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SAN.M13.GLA.3GZ fabrikatzailea LEMO
deskribapena PLUG INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4498 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu M13 Shell Material Sulfone
Shell Amaitu - Series SP
Packaging Bulk Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 170°C Posizio kopurua 13
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 13 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup
Uneko balorazioa 4A Harremanetarako materiala -
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Gray
Kable irekitzea 0.098" ~ 0.154" (2.50mm ~ 3.90mm) Backshell materiala, Plate Sulfone