SAN.M10.GLC.6J
LEMOLEMO
LEMO
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SAN.M10.GLC.6J
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena PLUG INLINE
Fitxak:
  • Mezua
SAN.M10.GLC.6Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SAN.M10.GLC.6J fabrikatzailea LEMO
deskribapena PLUG INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4278 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu M10 Shell Material Sulfone
Shell Amaitu - Series SP
Packaging Bulk Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 170°C Posizio kopurua 10
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Uneko balorazioa 4.2A Harremanetarako materiala -
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Gray, Yellow
Kable irekitzea 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm) Backshell materiala, Plate Sulfone