FFG.3B.330.CYCD10
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FFG.3B.330.CYCD10
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 30POS GOLD CRIMP
Fitxak: FFG.3B.330.CYCD10.pdf
  • Mezua
FFG.3B.330.CYCD10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FFG.3B.330.CYCD10 fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 30POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3771 pcs Datuen fitxa FFG.3B.330.CYCD10.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 330 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 3B
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 30
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 30 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Uneko balorazioa 3.5A Harremanetarako materiala Brass
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 39.4µin (1.00µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea 0.362" ~ 0.394" (9.20mm ~ 10.00mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome