FFG.3B.330.CLAD92
LEMOLEMO
LEMO
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FFG.3B.330.CLAD92
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 30POS SOLDER CUP
Fitxak: FFG.3B.330.CLAD92.pdf
  • Mezua
FFG.3B.330.CLAD92ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FFG.3B.330.CLAD92 fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 30POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3515 pcs Datuen fitxa FFG.3B.330.CLAD92.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 330 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 3B
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 30
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 30 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 3.5A Harremanetarako materiala Brass
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 39.4µin (1.00µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea 0.303" ~ 0.362" (7.70mm ~ 9.20mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome