FFG.3B.326.CYCD92
LEMOLEMO
LEMO
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FFG.3B.326.CYCD92
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP
Fitxak: FFG.3B.326.CYCD92.pdf
  • Mezua
FFG.3B.326.CYCD92ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FFG.3B.326.CYCD92 fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5069 pcs Datuen fitxa FFG.3B.326.CYCD92.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 326 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 3B
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 26
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Uneko balorazioa 4A Harremanetarako materiala Brass
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 39.4µin (1.00µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea 0.303" ~ 0.362" (7.70mm ~ 9.20mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome