CAB.M34.SLA.C92GZ
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CAB.M34.SLA.C92GZ
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN INLINE PLUG
Fitxak:
  • Mezua
CAB.M34.SLA.C92GZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CAB.M34.SLA.C92GZ fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN INLINE PLUG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3789 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu M34 Shell Material Polyetherimide (PEI)
Shell Amaitu - Series 2P
Packaging Bulk Orientazio B
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 170°C Posizio kopurua 34
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Push-Pull, Detent Lock Deskribapen zehatza 34 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup
Uneko balorazioa 1.5A Harremanetarako materiala -
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Gray
Kable irekitzea 0.287" ~ 0.362" (7.30mm ~ 9.20mm) Backshell materiala, Plate Polyetherimide (PEI)
eskaerak Automotive, Industrial, Medical, Testing Equipment & Measurement
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CAB.M34.GLA.C72G
CAB.M34.GLA.C72G
fabrikatzaileak: LEMO
deskribapena: CONN PLUG MALE 34POS SOLDER CUP
Stockean: 5902 pcs
Deskarga: CAB.M34.GLA.C72G.pdf
RFQ
CAB.V05
CAB.V05
fabrikatzaileak: Taoglas
deskribapena: CBL ASSY NMO-SMA PLUG-NMO 9.8'
Stockean: 2767 pcs
Deskarga: CAB.V05.pdf
RFQ
CAB.M32.GLA.C92G
CAB.M32.GLA.C92G
fabrikatzaileak: LEMO
deskribapena: CONN PLUG MALE 32POS SOLDER CUP
Deskarga: CAB.M32.GLA.C92G.pdf
CAB.M32.GLA.C92A
CAB.M32.GLA.C92A
Deskarga: CAB.M32.GLA.C92A.pdf
CAB.M34.SLA.C92G
CAB.M34.SLA.C92G
Deskarga: CAB.M34.SLA.C92G.pdf
CAB.T01
CAB.T01
fabrikatzaileak: Taoglas
deskribapena: CBL ASSY SMA-TS9 RG174 3.937"
Deskarga: CAB.T01.pdf
CAB.S01
CAB.S01
deskribapena: CBL ASSY SMA-MH4 3.937"
Deskarga: CAB.S01.pdf
CAB.M32.SLA.C72GZ
CAB.M32.SLA.C72GZ
Deskarga: CAB.M32.SLA.C72GZ.pdf
CAB.S02
CAB.S02
deskribapena: CBL ASSY SMA-MH4 7.874"
Deskarga: CAB.S02.pdf
CAB.R02
CAB.R02
deskribapena: CBL ASSY SMA-HSC 7.874"
Deskarga: CAB.R02.pdf
CAB.M32.GLA.C92GZ
CAB.M32.GLA.C92GZ
Deskarga: CAB.M32.GLA.C92GZ.pdf
CAB.R01
CAB.R01
deskribapena: CBL ASSY SMA-HSC 3.937"