CAB.M32.GLA.C92GZ
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CAB.M32.GLA.C92GZ
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 32POS SOLDER CUP
Fitxak: CAB.M32.GLA.C92GZ.pdf
  • Mezua
CAB.M32.GLA.C92GZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CAB.M32.GLA.C92GZ fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 32POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6447 pcs Datuen fitxa CAB.M32.GLA.C92GZ.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu M32 Shell Material Polysulfone (PSU)
Shell Amaitu - Series 2P
Packaging Bulk Orientazio B
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 150°C Posizio kopurua 32
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Push-Pull, Detent Lock Deskribapen zehatza 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 1.5A Harremanetarako materiala -
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Gray
Kable irekitzea 0.287" ~ 0.362" (7.30mm ~ 9.20mm) Backshell materiala, Plate Polysulfone (PSU)
eskaerak Automotive, Industrial, Medical, Testing Equipment & Measurement
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CAB.M32.GLA.C92G
CAB.M32.GLA.C92G
fabrikatzaileak: LEMO
deskribapena: CONN PLUG MALE 32POS SOLDER CUP