CAB.M32.SLA.C72GZ
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CAB.M32.SLA.C72GZ
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 32POS SOLDER CUP
Fitxak: CAB.M32.SLA.C72GZ.pdf
  • Mezua
CAB.M32.SLA.C72GZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CAB.M32.SLA.C72GZ fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 32POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3484 pcs Datuen fitxa CAB.M32.SLA.C72GZ.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu M32 Shell Material Polyetherimide (PEI)
Shell Amaitu - Series 2P
Packaging Bulk Orientazio B
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 170°C Posizio kopurua 32
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Push-Pull, Detent Lock Deskribapen zehatza 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 1.5A Harremanetarako materiala -
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Gray
Kable irekitzea 0.209" ~ 0.283" (5.30mm ~ 7.20mm) Backshell materiala, Plate Polyetherimide (PEI)
eskaerak Automotive, Industrial, Medical, Testing Equipment & Measurement
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CAB.M34.SLA.C92G
CAB.M34.SLA.C92G
fabrikatzaileak: LEMO
deskribapena: CONN PLUG MALE 34POS SOLDER CUP
Stockean: 5601 pcs
Deskarga: CAB.M34.SLA.C92G.pdf
RFQ
CAB.R02
CAB.R02
fabrikatzaileak: Taoglas
deskribapena: CBL ASSY SMA-HSC 7.874"
Stockean: 6218 pcs
Deskarga: CAB.R02.pdf
RFQ
CAB.M34.GLA.C72G
CAB.M34.GLA.C72G
fabrikatzaileak: LEMO
Deskarga: CAB.M34.GLA.C72G.pdf
CAB.R01
CAB.R01
fabrikatzaileak: Taoglas
deskribapena: CBL ASSY SMA-HSC 3.937"