UMZ8.2TT106
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
UMZ8.2TT106 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UMZ8.2TT106
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER ARRAY 8.2V UMD3
Fitxak: 1.UMZ8.2TT106.pdf2.UMZ8.2TT106.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
UMZ8.2TT106ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UMZ8.2TT106 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER ARRAY 8.2V UMD3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 174075 pcs Datuen fitxa 1.UMZ8.2TT106.pdf2.UMZ8.2TT106.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 8.2V tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea UMD3 Series -
Energia - Max 200mW Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua SC-70, SOT-323 Beste izenak UMZ8.2TT106CT
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Surface Mount
Inpedantzia (Max) (Zzt) 30 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode Array 1 Pair Common Cathode 8.2V 200mW ±5% UMD3
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 500nA @ 5V konfigurazioa 1 Pair Common Cathode