UMZ5.1NT106
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
UMZ5.1NT106 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UMZ5.1NT106
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER ARRAY 5.1V UMD3
Fitxak: 1.UMZ5.1NT106.pdf2.UMZ5.1NT106.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
UMZ5.1NT106ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UMZ5.1NT106 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER ARRAY 5.1V UMD3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 239514 pcs Datuen fitxa 1.UMZ5.1NT106.pdf2.UMZ5.1NT106.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 5.1V tolerantzia -
Hornitzaileen gailuen paketea UMD3 Series -
Energia - Max 200mW Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua SC-70, SOT-323 Beste izenak UMZ5.1NT106CT
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Zener Diode Array 1 Pair Common Anode 5.1V 200mW UMD3 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 2µA @ 1.5V