UMZ36NT106
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
UMZ36NT106 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UMZ36NT106
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER ARRAY 36V 200MW UMD3
Fitxak: UMZ36NT106.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
UMZ36NT106ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UMZ36NT106 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER ARRAY 36V 200MW UMD3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 809776 pcs Datuen fitxa UMZ36NT106.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 36V tolerantzia -
Hornitzaileen gailuen paketea UMD3 Series -
Energia - Max 200mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SC-70, SOT-323 Beste izenak UMZ36NT106TR
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Zener Diode Array 1 Pair Common Anode 36V 200mW UMD3 konfigurazioa 1 Pair Common Anode
Oinarriaren zati kopurua UMZ36
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UMZ22KFHTL
UMZ22KFHTL
fabrikatzaileak: LAPIS Semiconductor
deskribapena: ZENER DIODES
Stockean: 255169 pcs
Deskarga: UMZ22KFHTL.pdf
RFQ
UMZ5.1NT106
UMZ5.1NT106
deskribapena: DIODE ZENER ARRAY 5.1V UMD3
Stockean: 239514 pcs
Deskarga: UMZ5.1NT106.pdf
RFQ
UMZ1NTR
UMZ1NTR
deskribapena: TRANS NPN/PNP 50V 0.15A 6UMT