UMZ8.2NT106
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
UMZ8.2NT106 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UMZ8.2NT106
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER ARRAY 8.2V UMD3
Fitxak: 1.UMZ8.2NT106.pdf2.UMZ8.2NT106.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
UMZ8.2NT106ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UMZ8.2NT106 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER ARRAY 8.2V UMD3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 905257 pcs Datuen fitxa 1.UMZ8.2NT106.pdf2.UMZ8.2NT106.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 8.2V tolerantzia -
Hornitzaileen gailuen paketea UMD3 Series -
Energia - Max 200mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SC-70, SOT-323 Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 30 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode Array 1 Pair Common Anode 8.2V 200mW UMD3 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 500nA @ 5V
konfigurazioa 1 Pair Common Anode Oinarriaren zati kopurua UMZ8V2
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UMZ8NTR
UMZ8NTR
fabrikatzaileak: LAPIS Semiconductor
deskribapena: TRANS NPN/PNP 50V/12V UMT6