TFZVTR8.2B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TFZVTR8.2B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TFZVTR8.2B
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 8.2V 500MW TUMD2M
Fitxak: 1.TFZVTR8.2B.pdf2.TFZVTR8.2B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
TFZVTR8.2Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TFZVTR8.2B fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER 8.2V 500MW TUMD2M Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 239067 pcs Datuen fitxa 1.TFZVTR8.2B.pdf2.TFZVTR8.2B.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 8.2V tolerantzia -
Hornitzaileen gailuen paketea TUMD2M Series -
Energia - Max 500mW Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 2-SMD, Flat Lead Beste izenak TFZVTR8.2BCT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount
Inpedantzia (Max) (Zzt) 8 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 8.2V 500mW Surface Mount TUMD2M
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 500nA @ 5V