TFZVTR4.3B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TFZVTR4.3B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TFZVTR4.3B
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 4.3V 500MW TUMD2M
Fitxak: 1.TFZVTR4.3B.pdf2.TFZVTR4.3B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
TFZVTR4.3Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TFZVTR4.3B fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER 4.3V 500MW TUMD2M Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1183795 pcs Datuen fitxa 1.TFZVTR4.3B.pdf2.TFZVTR4.3B.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 4.3V tolerantzia -
Hornitzaileen gailuen paketea TUMD2M Series -
Energia - Max 500mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2-SMD, Flat Lead Beste izenak TFZVTR4.3BTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount
Inpedantzia (Max) (Zzt) 40 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 4.3V 500mW Surface Mount TUMD2M
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 5µA @ 1V