TFZVTR30B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TFZVTR30B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TFZVTR30B
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 30V 500MW TUMD2M
Fitxak: 1.TFZVTR30B.pdf2.TFZVTR30B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
TFZVTR30Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TFZVTR30B fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER 30V 500MW TUMD2M Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 203450 pcs Datuen fitxa 1.TFZVTR30B.pdf2.TFZVTR30B.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 30V tolerantzia -
Hornitzaileen gailuen paketea TUMD2M Series -
Energia - Max 500mW Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 2-SMD, Flat Lead Beste izenak TFZVTR30BCT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount
Inpedantzia (Max) (Zzt) 55 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 30V 500mW Surface Mount TUMD2M
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 200nA @ 23V