TFZVTR3.6B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TFZVTR3.6B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TFZVTR3.6B
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena ZENER DIODE
Fitxak: 1.TFZVTR3.6B.pdf2.TFZVTR3.6B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
TFZVTR3.6Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TFZVTR3.6B fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena ZENER DIODE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1481214 pcs Datuen fitxa 1.TFZVTR3.6B.pdf2.TFZVTR3.6B.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 3.6V tolerantzia ±4%
Hornitzaileen gailuen paketea SOD-323HE Series -
Energia - Max 500mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2-SMD, Flat Lead Beste izenak TFZVTR3.6BTR
Tenperatura operatiboa 150°C Muntaketa mota Surface Mount
Inpedantzia (Max) (Zzt) 60 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 3.6V 500mW ±4% Surface Mount SOD-323HE
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 10µA @ 1V