040230500102JXT
Knowles SyferKnowles Syfer
040230500102JXT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 040230500102JXT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1000PF 50V X7R 0402
Fitxak: 040230500102JXT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
040230500102JXTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 040230500102JXT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 1000PF 50V X7R 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 600586 pcs Datuen fitxa 040230500102JXT.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.024" (0.60mm) Tenperatura koefizientea X7R (2R1)
Tamaina / dimentsioa 0.040" L x 0.020" W (1.01mm x 0.50mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak 1608-1289-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Non-Magnetic, Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1000pF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0402 (1005 Metric) kapazitantzia 1000pF