04021JR95PBSTR
AVX CorporationAVX Corporation
04021JR95PBSTR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 04021JR95PBSTR
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP THIN FILM 0.95PF 100V 0402
Fitxak: 04021JR95PBSTR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
04021JR95PBSTRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 04021JR95PBSTR fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP THIN FILM 0.95PF 100V 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 243636 pcs Datuen fitxa 04021JR95PBSTR.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±0.02pF
Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm) Series Accu-P®
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0402 (1005 Metric)
Beste izenak 04021JR95PBSTR/500
04021JR95PBSTR\500
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.020" (0.50mm)
Ezaugarriak RF, High Q, Low Loss Deskribapen zehatza 0.95pF Thin Film Capacitor 100V 0402 (1005 Metric)
kapazitantzia 0.95pF