04021JR55PBSTR
AVX CorporationAVX Corporation
04021JR55PBSTR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 04021JR55PBSTR
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP THIN FILM 0.55PF 100V 0402
Fitxak: 04021JR55PBSTR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
04021JR55PBSTRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 04021JR55PBSTR fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP THIN FILM 0.55PF 100V 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 104837 pcs Datuen fitxa 04021JR55PBSTR.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±0.02pF
Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm) Series Accu-P®
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 0402 (1005 Metric)
Beste izenak 478-9753-1 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.020" (0.50mm)
Ezaugarriak RF, High Q, Low Loss Deskribapen zehatza 0.55pF Thin Film Capacitor 100V 0402 (1005 Metric)
kapazitantzia 0.55pF