SC23-12SRWA
KingbrightKingbright
Kingbright
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SC23-12SRWA
Fabrikatzaileak / Marka: Kingbright
Produktuaren Deskribapena DISPLAY 660NM RED NUMERIC 2.3"
Fitxak: SC23-12SRWA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
SC23-12SRWAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SC23-12SRWA fabrikatzailea Kingbright
deskribapena DISPLAY 660NM RED NUMERIC 2.3" Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 26000 pcs Datuen fitxa SC23-12SRWA.pdf
Uhin - gailurra 660nm Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 7.4V
Tamaina / dimentsioa 2.756" H x 1.890" W x 0.472" D (70.00mm x 48.00mm x 12.00mm) Series -
Power Dissipation (Max) 300mW Packaging Tube
Pakete / kasua 10-DIP (2.367", 60.10mm) Karaktere kopurua 1
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Balorazioa 190mcd
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Bistaratze mota 7-Segment
Digit / Alfa Tamaina 2.24" (56.90mm) Deskribapen zehatza Character LED Display Module Red 7-Segment 1 Character Common Cathode 7.4V 20mA 2.756" H x 1.890" W x 0.472" D (70.00mm x 48.00mm x 12.00mm) 10-DIP (2.367", 60.10mm)
Uneko - Test 20mA Pin arrunta Common Cathode
Kolore Red
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SC24-101-R
SC24-101-R
fabrikatzaileak: Bussmann (Eaton)
deskribapena: FIXED IND 100UH 90MA 1.74 OHM
Stockean: 3583 pcs
Deskarga: SC24-101-R.pdf
RFQ
SC239DTBR2G
SC239DTBR2G
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: IC COMPARATOR QUAD 14-TSSOP
Stockean: 268990 pcs
Deskarga:
RFQ
SC23-11EWA
SC23-11EWA
fabrikatzaileak: Kingbright
deskribapena: DISPLAY 627NM RED NUMERIC 2.3"
Deskarga: SC23-11EWA.pdf
fabrikatzaileak: Kingbright
Deskarga: SC23-12EWA.pdf
SC23-11SRWA
SC23-11SRWA
deskribapena: DISPLAY 660NM RED NUMERIC 2.3"
Deskarga: SC23-11SRWA.pdf
SC239DR2G
SC239DR2G
deskribapena: IC COMPARATOR QUAD 14-SOIC
Deskarga:
deskribapena: FIXED IND 1MH 30A 14.3 OHM SMD
Deskarga: SC24-102-R.pdf
SC23-11YWA
SC23-11YWA
deskribapena: DISPLAY 590NM YLW NUMERIC 2.3"
Deskarga: SC23-11YWA.pdf
SC23-12GWA
SC23-12GWA
deskribapena: DISPLAY 565NM GRN NUMERIC 2.3"
Deskarga: SC23-12GWA.pdf
deskribapena: FIXED IND 10UH 300MA 150 MOHM
Deskarga: SC23-12YWA.pdf