SC23-11EWA
KingbrightKingbright
SC23-11EWA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SC23-11EWA
Fabrikatzaileak / Marka: Kingbright
Produktuaren Deskribapena DISPLAY 627NM RED NUMERIC 2.3"
Fitxak: SC23-11EWA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
SC23-11EWAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SC23-11EWA fabrikatzailea Kingbright
deskribapena DISPLAY 627NM RED NUMERIC 2.3" Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7840 pcs Datuen fitxa SC23-11EWA.pdf
Uhin - gailurra 627nm Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 8V
Tamaina / dimentsioa 2.756" H x 1.890" W x 0.472" D (70.00mm x 48.00mm x 12.00mm) Series -
Power Dissipation (Max) 300mW Packaging Tube
Pakete / kasua 10-DIP (2.367", 60.10mm) Beste izenak 754-2291
SC23-11EWA-ND
Karaktere kopurua 1 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Balorazioa 57mcd Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Bistaratze mota 7-Segment Digit / Alfa Tamaina 2.24" (56.90mm)
Deskribapen zehatza Character LED Display Module Red 7-Segment 1 Character Common Cathode 8V 20mA 2.756" H x 1.890" W x 0.472" D (70.00mm x 48.00mm x 12.00mm) 10-DIP (2.367", 60.10mm) Uneko - Test 20mA
Pin arrunta Common Cathode Kolore Red
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SC2220-R42
SC2220-R42
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: FIXED IND 420NH 5.4A 18.2 MOHM
Stockean: 252394 pcs
Deskarga: SC2220-R42.pdf
RFQ
SC2220-R24
SC2220-R24
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: FIXED IND 240NH 6.6A 14 MOHM SMD
Stockean: 262017 pcs
Deskarga: SC2220-R24.pdf
RFQ
SC224DR2G
SC224DR2G
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: IC OPAMP 14SOIC
Deskarga:
SC224NG
SC224NG
deskribapena: IC OP AMP GP QUAD 14DIP
Deskarga: SC224NG.pdf
SC23-11SRWA
SC23-11SRWA
fabrikatzaileak: Kingbright
deskribapena: DISPLAY 660NM RED NUMERIC 2.3"
Deskarga: SC23-11SRWA.pdf
SC23-11GWA
SC23-11GWA
fabrikatzaileak: Kingbright
deskribapena: DISPLAY 565NM GRN NUMERIC 2.3"
Deskarga: SC23-11GWA.pdf
SC23-11YWA
SC23-11YWA
deskribapena: DISPLAY 590NM YLW NUMERIC 2.3"
Deskarga: SC23-11YWA.pdf
Deskarga: SC23-12GWA.pdf
SC2220-R10
SC2220-R10
deskribapena: FIXED IND 100NH 7.8A 9.8 MOHM
Deskarga: SC2220-R10.pdf
SC23-12EWA
SC23-12EWA
deskribapena: DISPLAY 627NM RED NUMERIC 2.3"
Deskarga: SC23-12EWA.pdf
SC224DTBR2G
SC224DTBR2G
deskribapena: IC OPAMP 14TSSOP
Deskarga: