SC23-11SRWA
KingbrightKingbright
SC23-11SRWA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SC23-11SRWA
Fabrikatzaileak / Marka: Kingbright
Produktuaren Deskribapena DISPLAY 660NM RED NUMERIC 2.3"
Fitxak: SC23-11SRWA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
SC23-11SRWAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SC23-11SRWA fabrikatzailea Kingbright
deskribapena DISPLAY 660NM RED NUMERIC 2.3" Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13002 pcs Datuen fitxa SC23-11SRWA.pdf
Uhin - gailurra 660nm Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 7.4V
Tamaina / dimentsioa 2.756" H x 1.890" W x 0.472" D (70.00mm x 48.00mm x 12.00mm) Series -
Power Dissipation (Max) 300mW Packaging Tube
Pakete / kasua 10-DIP (2.367", 60.10mm) Beste izenak 754-2292
SC23-11SRWA-ND
Karaktere kopurua 1 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Balorazioa 190mcd Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Bistaratze mota 7-Segment Digit / Alfa Tamaina 2.24" (56.90mm)
Deskribapen zehatza Character LED Display Module Red 7-Segment 1 Character Common Cathode 7.4V 20mA 2.756" H x 1.890" W x 0.472" D (70.00mm x 48.00mm x 12.00mm) 10-DIP (2.367", 60.10mm) Uneko - Test 20mA
Pin arrunta Common Cathode Kolore Red
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SC23-11GWA
SC23-11GWA
fabrikatzaileak: Kingbright
deskribapena: DISPLAY 565NM GRN NUMERIC 2.3"
Stockean: 20420 pcs
Deskarga: SC23-11GWA.pdf
RFQ
SC23-11EWA
SC23-11EWA
fabrikatzaileak: Kingbright
deskribapena: DISPLAY 627NM RED NUMERIC 2.3"
Stockean: 7840 pcs
Deskarga: SC23-11EWA.pdf
RFQ
SC23-12YWA
SC23-12YWA
deskribapena: DISPLAY 590NM YLW NUMERIC 2.3"
Deskarga: SC23-12YWA.pdf
SC224DR2G
SC224DR2G
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: IC OPAMP 14SOIC
Deskarga:
Deskarga: SC23-12GWA.pdf
Deskarga: SC23-11YWA.pdf
SC224NG
SC224NG
deskribapena: IC OP AMP GP QUAD 14DIP
Deskarga: SC224NG.pdf
SC224DTBR2G
SC224DTBR2G
deskribapena: IC OPAMP 14TSSOP
Deskarga:
SC2220-R42
SC2220-R42
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: FIXED IND 420NH 5.4A 18.2 MOHM
Deskarga: SC2220-R42.pdf
SC23-12SRWA
SC23-12SRWA
deskribapena: DISPLAY 660NM RED NUMERIC 2.3"
Deskarga: SC23-12SRWA.pdf