Z0402C601ESMST
KEMETKEMET
Z0402C601ESMST Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Z0402C601ESMST
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN
Fitxak: Z0402C601ESMST.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
Z0402C601ESMSTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Z0402C601ESMST fabrikatzailea KEMET
deskribapena FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 686983 pcs Datuen fitxa Z0402C601ESMST.pdf
Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Series Z-SMS
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak 399-9606-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Lerro kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia @ maiztasuna 600 Ohms @ 100MHz
Altuera (Max) 0.022" (0.55mm) Iragazki mota Signal Line
DC Erresistentzia (DCR) (Max) 600 mOhm Uneko balorazioa (Max) 300mA