Z0402C601ASMST
KEMETKEMET
Z0402C601ASMST Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Z0402C601ASMST
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN
Fitxak: Z0402C601ASMST.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
20000 pcs
  • Mezua
Z0402C601ASMSTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Z0402C601ASMST fabrikatzailea KEMET
deskribapena FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3155192 pcs Datuen fitxa Z0402C601ASMST.pdf
Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Series Z-SMS
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak 399-17793-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Lerro kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia @ maiztasuna 600 Ohms @ 100MHz
Altuera (Max) 0.022" (0.55mm) Iragazki mota Signal Line
DC Erresistentzia (DCR) (Max) 580 mOhm Uneko balorazioa (Max) 300mA