Z0402C121APMST
KEMETKEMET
Z0402C121APMST Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Z0402C121APMST
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
Fitxak: Z0402C121APMST.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
20000 pcs
  • Mezua
Z0402C121APMSTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Z0402C121APMST fabrikatzailea KEMET
deskribapena FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2692245 pcs Datuen fitxa Z0402C121APMST.pdf
Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Series Z-PMS
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak 399-9603-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Lerro kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia @ maiztasuna 120 Ohms @ 100MHz
Altuera (Max) 0.022" (0.55mm) Iragazki mota Power Line
DC Erresistentzia (DCR) (Max) 140 mOhm Uneko balorazioa (Max) 1A