VP3225K401R250
KEMETKEMET
VP3225K401R250 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VP3225K401R250
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 390V 400A 3225
Fitxak: VP3225K401R250.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
VP3225K401R250ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VP3225K401R250 fabrikatzailea KEMET
deskribapena VARISTOR 390V 400A 3225 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 306505 pcs Datuen fitxa VP3225K401R250.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 390V Varistor tentsioa (min) 351V
Varistor Tentsioa (Max) 429V Series Automotive, AEC-Q200, VP
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD, J-Lead
Beste izenak 399-17696-2
VP3225K401R250-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2 (1 Year) Gehienezko DC aldietan 320V
Gehienezko AC bolumena 250V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 11J Deskribapen zehatza 390V 400A Varistor 1 Circuit Surface Mount 2-SMD, J-Lead
Oraina - Surge 400A Edukiera @ maiztasuna 80pF @ 1kHz