VP3225K401R130
KEMETKEMET
VP3225K401R130 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VP3225K401R130
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 205V 400A 3225
Fitxak: VP3225K401R130.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10500 pcs
  • Mezua
VP3225K401R130ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VP3225K401R130 fabrikatzailea KEMET
deskribapena VARISTOR 205V 400A 3225 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 354498 pcs Datuen fitxa VP3225K401R130.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 205V Varistor tentsioa (min) 184.5V
Varistor Tentsioa (Max) 225.5V Series Automotive, AEC-Q200, VP
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD, J-Lead
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2 (1 Year) Gehienezko DC aldietan 170V
Gehienezko AC bolumena 130V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak - Energia 7.0J
Deskribapen zehatza 205V 400A Varistor 1 Circuit Surface Mount 2-SMD, J-Lead Oraina - Surge 400A