VP3225K401R300
KEMETKEMET
VP3225K401R300 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VP3225K401R300
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 470V 400A 3225
Fitxak: VP3225K401R300.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
VP3225K401R300ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VP3225K401R300 fabrikatzailea KEMET
deskribapena VARISTOR 470V 400A 3225 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 108296 pcs Datuen fitxa VP3225K401R300.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 470V Varistor tentsioa (min) 423V
Varistor Tentsioa (Max) 517V Series Automotive, AEC-Q200, VP
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 2-SMD, J-Lead
Beste izenak 399-17697-1 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2 (1 Year) Gehienezko DC aldietan 385V
Gehienezko AC bolumena 300V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 15J Deskribapen zehatza 470V 400A Varistor 1 Circuit Surface Mount 2-SMD, J-Lead
Oraina - Surge 400A Edukiera @ maiztasuna 70pF @ 1kHz