T528M227M004ATE200
KEMETKEMET
T528M227M004ATE200 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T528M227M004ATE200
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT POLY 220UF 4V 3528
Fitxak: T528M227M004ATE200.pdf
  • Mezua
T528M227M004ATE200ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T528M227M004ATE200 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT POLY 220UF 4V 3528 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3389 pcs Datuen fitxa T528M227M004ATE200.pdf
Tentsioaren balioa 4V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Series KO-CAP® T528 balorazio -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 1411 (3528 Metric)
Beste izenak 399-5249-1 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikatzailearen tamaina kodea M Bizitza @ tenperatura. -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.059" (1.50mm) Ezaugarriak General Purpose
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 200 mOhm @ 100kHz Deskribapen zehatza 220µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 4V 1411 (3528 Metric) 200 mOhm @ 100kHz
kapazitantzia 220µF