T528K157M006ATE200
KEMETKEMET
T528K157M006ATE200 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T528K157M006ATE200
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT POLY 150UF 6.3V 3528
Fitxak: 1.T528K157M006ATE200.pdf2.T528K157M006ATE200.pdf
  • Mezua
T528K157M006ATE200ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T528K157M006ATE200 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT POLY 150UF 6.3V 3528 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3031 pcs Datuen fitxa 1.T528K157M006ATE200.pdf2.T528K157M006ATE200.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Series KO-CAP® T528 balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1411 (3528 Metric)
Beste izenak 399-5611-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikatzailearen tamaina kodea K Bizitza @ tenperatura. -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm) Ezaugarriak General Purpose
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 200 mOhm @ 100kHz Deskribapen zehatza 150µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 1411 (3528 Metric) 200 mOhm @ 100kHz
kapazitantzia 150µF