T528Z157M006ATE007
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T528Z157M006ATE007
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT POLY 150UF 6.3V 2917
Fitxak: 1.T528Z157M006ATE007.pdf2.T528Z157M006ATE007.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
T528Z157M006ATE007ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T528Z157M006ATE007 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT POLY 150UF 6.3V 2917 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 17986 pcs Datuen fitxa 1.T528Z157M006ATE007.pdf2.T528Z157M006ATE007.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series KO-CAP® T528 balorazio -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 2917 (7343 Metric)
Beste izenak 399-18672-1 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikatzailearen tamaina kodea Z Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.067" (1.70mm) Ezaugarriak General Purpose
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 7 mOhm @ 100kHz Deskribapen zehatza 150µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2917 (7343 Metric) 7 mOhm @ 100kHz
kapazitantzia 150µF