T520M157M006ATE070
KEMETKEMET
T520M157M006ATE070 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T520M157M006ATE070
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT POLY 150UF 6.3V 3528
Fitxak: 1.T520M157M006ATE070.pdf2.T520M157M006ATE070.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
T520M157M006ATE070ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T520M157M006ATE070 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT POLY 150UF 6.3V 3528 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 30023 pcs Datuen fitxa 1.T520M157M006ATE070.pdf2.T520M157M006ATE070.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Series KO-CAP® T520 balorazio -
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua 1411 (3528 Metric)
Beste izenak 399-11980-6 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikatzailearen tamaina kodea M Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.059" (1.50mm) Ezaugarriak General Purpose
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 70 mOhm @ 100kHz Deskribapen zehatza 150µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 1411 (3528 Metric) 70 mOhm @ 100kHz
kapazitantzia 150µF