T520L227M004ATE025
KEMETKEMET
T520L227M004ATE025 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T520L227M004ATE025
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT POLY 220UF 4V 2312
Fitxak: T520L227M004ATE025.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
T520L227M004ATE025ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T520L227M004ATE025 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT POLY 220UF 4V 2312 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 94312 pcs Datuen fitxa T520L227M004ATE025.pdf
Tentsioaren balioa 4V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Series KO-CAP® T520 balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2312 (6032 Metric)
Beste izenak 399-5137-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikatzailearen tamaina kodea L Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.90mm) Ezaugarriak General Purpose
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 25 mOhm @ 100kHz Deskribapen zehatza 220µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 4V 2312 (6032 Metric) 25 mOhm @ 100kHz
kapazitantzia 220µF