T520H827M010ATE070
KEMETKEMET
T520H827M010ATE070 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T520H827M010ATE070
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena POLY SMD 7360 820UF 20% 10V 70MO
Fitxak: T520H827M010ATE070.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
T520H827M010ATE070ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T520H827M010ATE070 fabrikatzailea KEMET
deskribapena POLY SMD 7360 820UF 20% 10V 70MO Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15634 pcs Datuen fitxa T520H827M010ATE070.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.236" W (7.30mm x 6.00mm)
Series KO-CAP® T520 balorazio -
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua 2924 (7360 Metric)
Beste izenak 399-16627-6 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikatzailearen tamaina kodea H Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.079" (2.00mm) Ezaugarriak General Purpose
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 70 mOhm @ 100kHz Deskribapen zehatza 820µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 10V 2924 (7360 Metric) 70 mOhm @ 100kHz
kapazitantzia 820µF