T520T107M004ATE070
KEMETKEMET
T520T107M004ATE070 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T520T107M004ATE070
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT POLY 100UF 4V 3528
Fitxak: T520T107M004ATE070.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
T520T107M004ATE070ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T520T107M004ATE070 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT POLY 100UF 4V 3528 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 51362 pcs Datuen fitxa T520T107M004ATE070.pdf
Tentsioaren balioa 4V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Series KO-CAP® T520 balorazio -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 1411 (3528 Metric)
Beste izenak 399-5289-1 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikatzailearen tamaina kodea T Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm) Ezaugarriak General Purpose
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 70 mOhm @ 100kHz Deskribapen zehatza 100µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 4V 1411 (3528 Metric) 70 mOhm @ 100kHz
kapazitantzia 100µF