T494C106M020AT
KEMETKEMET
T494C106M020AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T494C106M020AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 10UF 20V 20% 2413
Fitxak: T494C106M020AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
T494C106M020ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T494C106M020AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 10UF 20V 20% 2413 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 69664 pcs Datuen fitxa T494C106M020AT.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 20V
Mota Molded tolerantzia 10µF
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Hornitzaileen gailuen paketea C
Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm) Series T494
RoHS egoera Digi-Reel® polarizazio 2413 (6032 Metric)
Beste izenak 399-8457-6 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia T494C106M020AT Bizitza @ tenperatura. 500 mOhm
Altuera - Eserita (Max) 0.110" (2.80mm) Ezaugarriak General Purpose
Zabaldutako deskribapena 10µF ±20% Molded Tantalum Capacitors 20V 2413 (6032 Metric) 500 mOhm ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20%
deskribapena CAP TANT 10UF 20V 20% 2413 eskaerak 2000 Hrs @ 85°C