T494C106M010AT
KEMETKEMET
T494C106M010AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T494C106M010AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 10UF 10V 20% 2312
Fitxak: T494C106M010AT.pdf
  • Mezua
T494C106M010ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T494C106M010AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 10UF 10V 20% 2312 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 199774 pcs Datuen fitxa T494C106M010AT.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Series T494 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2312 (6032 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen tamaina kodea C Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.110" (2.80mm) Ezaugarriak General Purpose
Failure Rate - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 600 mOhm
Deskribapen zehatza 10µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2312 (6032 Metric) 600 mOhm kapazitantzia 10µF