T494C107K010AT
KEMETKEMET
T494C107K010AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T494C107K010AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 100UF 10V 10% 2312
Fitxak: T494C107K010AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
T494C107K010ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T494C107K010AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 100UF 10V 10% 2312 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 91319 pcs Datuen fitxa T494C107K010AT.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Series T494 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2312 (6032 Metric) Beste izenak 399-8458-2
T494C107K010AT-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea C
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.110" (2.80mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 200 mOhm Deskribapen zehatza 100µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2312 (6032 Metric) 200 mOhm
kapazitantzia 100µF