T491V336M020AT
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491V336M020AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 33.0UF 20.0V
Fitxak: T491V336M020AT.pdf
  • Mezua
T491V336M020ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491V336M020AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 33.0UF 20.0V Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 81679 pcs Datuen fitxa T491V336M020AT.pdf
Tentsioaren balioa 20V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series T491 balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2917 (7343 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Fabrikatzailearen tamaina kodea V Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea - Altuera - Eserita (Max) 0.079" (2.00mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 700 mOhm Deskribapen zehatza 33µF Molded Tantalum Capacitors 20V 2917 (7343 Metric) 700 mOhm
kapazitantzia 33µF