T491V227M010AT
KEMETKEMET
T491V227M010AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491V227M010AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 220UF 10V 20% 2917
Fitxak: T491V227M010AT.pdf
  • Mezua
T491V227M010ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491V227M010AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 220UF 10V 20% 2917 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 84158 pcs Datuen fitxa T491V227M010AT.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series T491 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2917 (7343 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen tamaina kodea V Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.079" (2.00mm) Ezaugarriak General Purpose
Failure Rate - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 700 mOhm
Deskribapen zehatza 220µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2917 (7343 Metric) 700 mOhm kapazitantzia 220µF