T491V227M006AT
KEMETKEMET
T491V227M006AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491V227M006AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 220UF 6.3V 20% 2917
Fitxak: T491V227M006AT.pdf
  • Mezua
T491V227M006ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491V227M006AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 220UF 6.3V 20% 2917 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 93481 pcs Datuen fitxa T491V227M006AT.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)